Kouzlo domova
  Úvod » O mně   
Měna
Účet
Přihlásit se | Registrace
Nákupní košík Zobrazit
...  nemáte nic vybráno
Vyhledat
 
Katalog zboží
Galanterie
Kolekce->
Polštářky
Pouzdra na brýle
Chňapky
Obaly na knihy a diáře
Taštičky
Chlebníčky
Košíčky
Klíčenky
Obaly na kapesníky
Pytlíky a pytlíčky
Pouzdra na mobil
Kapsářík
Klobouky
Pouzdra na věci
Přáníčka
Kabelky
Zástěry
Kapsáře
Tašky
Pouzdra na flašky
Přehozy, deky
Okrasovač lahví
Rámečky na obrázky
Truhličky
Ubrusy, prostírky, naprony
Figurky
Obaly na zápisníčky
Quilt-art
Novinky Zobrazit
Ukulele
Ukulele
355-CZK
Nákup po telefonu
Nákup po telefonu
775 900 547

číslo účtu:
2200790704/2010
Kurzy
Kurzy patchworku i jiné
Šití na zakázku
Informace
Obchodní podmínky
O mně
Kontakt
Translator
O mně
Narodila jsem se v malebném městečku Studená na Vysočině. Od mládí jsem měla velice kladný vztah k hudbě a mou vášní bylo lyžování - běh na lyžích a jízda se psím spřežením. Vhodné klimatické podmínky dovolovaly trénovat po většinu roku a tak jsem vyhrávala jeden závod za druhým. Nakonec převážil vztah k hudbě a místo kariéry profesionální běžkyně na lyžích jsem založila dívčí rockovou kapelu, ve které jsem hrála na bicí. Třetí mojí vášní bylo již od dětství šití. Konečně jsem se svým umem a kreativitou mohla opravdu blýsknout (nejen množstvím kovových doplňků), protože originalita našich kostýmů leckdy převyšovala naše hudební umění (někteří z mých bývalých spoluhráčů jsou nyní profesionální hudebníci a jich se tato poznámka netýká).
V tomto období jsem se po ukončení školy v Jindřichově Hradci odstěhovala do Prahy, kde jsem hrála v několika rockových kapelách a začala jsem se věnovat i hře na baskytaru. Hned po sametové revoluci následovalo založení vlastní firmičky Janet Music Mode, která se zabývala šitím opasků a také kostýmů pro muzikanty. Více a více jsem se věnovala módní tvorbě. Vystudovala jsem Oděvní průmyslovku v Praze, navštěvovala semestry kreslení u Borise Jirků na Vysoké škole umělecko-průmyslové a spolupracovala jsem s firmou Devátá vlna.
Následovaly různé další vzdělávací kurzy a zacílení na patchwork, kterému se věnuji do současné doby. Své výrobky prodávám nejen na internetu, ale i v mém obchůdku Kouzlo domova v Mileticích u Velvar.
Ve své dílně tvořím svá díla a dělám i kurzy šití a patchworku. Účastním se pravidelně výstavy Prague Patchwork Meeting, každoročně pořádám svoji výstavu v Hostivickém zámečku a příležitostně vystavuji, nebo prodávám na dalších akcích.
I když to tak vypadá, netrávím svůj život pouze u šicího stroje a navrhováním dalších modelů, ale věnuji se horolezectví, karate, keramické dílně, zahradě, kamenným stavbám, jezdím na kole a občas si i něco přečtu, nebo dokonce uvařím.
Veškeré činnosti provádím za spolupráce mých domácích mazlíků (koček a psa) a manžela.

Těším se na Vás ve svém obchůdku a potěší mě, když si i něco koupíte v mém e-shopu.

Jana Winklerová
Pokračovat