Kouzlo domova
  Úvod » O mně   
Měna
Účet
Přihlásit se | Registrace
Nákupní košík Zobrazit
...  nemáte nic vybráno
Vyhledat
 
Katalog zboží
Výrobky patchwork->
Novinky Zobrazit
Taštička
Taštička
145,00-CZK
Kurzy
Kurzy patchworku i jiné
Šití na zakázku
Informace
Obchodní podmínky
O mně
Kontakt
Translator
O mně
Narodila jsem se v malebném městečku Studená na Vysočině. Od mládí jsem měla velice kladný vztah k hudbě a mou vášní bylo lyžování - běh na lyžích a jízda se psím spřežením. Vhodné klimatické podmínky dovolovaly trénovat po většinu roku a tak jsem vyhrávala jeden závod za druhým. Nakonec převážil vztah k hudbě a místo kariéry profesionální běžkyně na lyžích jsem založila dívčí rockovou kapelu, ve které jsem hrála na bicí. Třetí mojí vášní bylo již od dětství šití. Konečně jsem se svým umem a kreativitou mohla opravdu blýsknout (nejen množstvím kovových doplňků), protože originalita našich kostýmů leckdy převyšovala naše hudební umění (někteří z mých bývalých spoluhráčů jsou nyní profesionální hudebníci a jich se tato poznámka netýká).
V tomto období jsem se po ukončení školy v Jindřichově Hradci odstěhovala do Prahy, kde jsem hrála v několika rockových kapelách a začala jsem se věnovat i hře na baskytaru. Hned po sametové revoluci následovalo založení vlastní firmičky Janet Music Mode, která se zabývala šitím opasků a také kostýmů pro muzikanty. Více a více jsem se věnovala módní tvorbě. Vystudovala jsem Oděvní průmyslovku v Praze, navštěvovala semestry kreslení u Borise Jirků na Vysoké škole umělecko-průmyslové a spolupracovala jsem s firmou Devátá vlna.
Následovaly různé další vzdělávací kurzy a zacílení na patchwork, kterému se věnuji do současné doby. Své výrobky prodávám nejen na internetu, ale i v mém obchůdku Kouzlo domova v Mileticích u Velvar.
Ve své dílně tvořím svá díla a dělám i kurzy šití a patchworku. Účastním se pravidelně výstavy Prague Patchwork Meeting, každoročně pořádám svoji výstavu v Hostivickém zámečku a příležitostně vystavuji, nebo prodávám na dalších akcích.
I když to tak vypadá, netrávím svůj život pouze u šicího stroje a navrhováním dalších modelů, ale věnuji se horolezectví, karate, keramické dílně, zahradě, kamenným stavbám, jezdím na kole a občas si i něco přečtu, nebo dokonce uvařím.
Veškeré činnosti provádím za spolupráce mých domácích mazlíků (koček a psa) a manžela.

Těším se na Vás ve svém obchůdku a potěší mě, když si i něco koupíte v mém e-shopu.

Jana Winklerová
Pokračovat